Rise and Shine

2014. - 2016. gads

ERASMUS+ starptautiskā  projekta "Rise and Shine" īstenošanā ir iesaistījusies visa skola. Skolēni un skolotāji piedalās dažādās sporta aktivitātēs un organizē interesantus pasākumus, kas popularizē sportu un veselīgu dzīvesveidu.

No 2014. gadā 24. novembra līdz 28. novembrim viesojāmies Ungārija Nireģhāza.

Ar darbiem  un idejām 2015.gada 16.martā devāmies vizītē uz Turciju Ankāru.

2015.gada maija sākums bija satraukuma pilns, jo pieņēmām sešu valstu delegācijas savā skolā un valstī. Mūsu ciemiņi bija skolēni un skolotāji no Ankaras, Nyíregyháza, Sesto San Giovanni, Hellinas, Mosjøenas un Thessaloniki.

2015.gada rudenī atsākām radošu darbu pie projekta vārdnīcas un sporta bukleta izveides.

Aizraujoša un dziedoša vizīte notika no 2015.gada 12.oktobra līdz 16.oktobrim Sesto San Giovanni un Milanā Itālijā.

Ar saulainu un siltu laiku un dažādām ūdens sporta aktivitātēm mūs pārsteidza viesošanās Hellinā Spānijā no 2015.gada 9.novembra līdz 13.novembrim.

Draugiem Mosjeon Norvēģijā bija īpaši plāni sanāksmes laikā no 2016.gada 14.februāra līdz 19.februārim. Mēs tikām nodarbināti ar visdažādākām sporta aktivitātēm, izbaudījām sniegotos Mosjoen kalnus, iepazinām dažādas aktivitātes dabā.

Ātri gan skrien laiks, taču darba vēl daudz. Noslēguma vizīte Grieķijā jau pavisam tuvu no 2016.gada 15.aprīļa līdz 22.aprīlim. Tajā izbaudījām senatnes garšu, apguvām senas rotaļas un spēles.

Projekta laikā iepazināmies ar visdažādākajiem sporta veidiem, komunicējām angļu valodā, iepazinām citu tautu kultūru un tradīcijas, iemācījāmies citu tautu dejas un sporta spēles. Kopīgi izveidojām kalendāru 2015. un 2016.gadiem, plakātus par sportu un veselīgu dzīves veidu un uzturu, vārdnīcu un grāmatu par sportu Latvijā.