“Rīgas satiksme” aicina Rīgas 1., 5., un 10. klašu skolēnu vecākus portālā www.eriga.lv pieteikties “Skolēna kartei”

“Rīgas satiksme” aicina Rīgas 1., 5., un 10. klašu skolēnu, kā arī to skolēnu, kuri maina mācību iestādi, vecākus noformēt sava bērna “Skolēna karti” portālā www.eriga.lv .

Ja “Skolēna karte” portālā www.eriga.lv tiks noformēta līdz 9.septembrim, to no 15. septembra varēs saņemt izglītības iestādē, kurā bērns mācās, lieki nedodoties uz kādu no klientu apkalpošanas centriem.

Aizpildot pieteikumu “Skolēna kartes” izgatavošanai portālā www.eriga.lv, dati par skolēnu un skolu, kurā bērns mācās, tiks atlasīti automātiski. Pieteikumam klāt jāpievieno tikai skolēna fotogrāfija. Balstoties uz saņemto pieteikumu, “Rīgas satiksme” izgatavotās “Skolēnu kartes” nogādās attiecīgajās skolās.

“Skolēna karte” ir skolēna apliecība Rīgas skolēniem, kas nodrošina bezmaksas braucienus “Rīgas satiksmes” sabiedriskajā transportā. Karte ir jāsaņem visiem skolēniem, kuri uzsāk mācības 1. klasē. Tās nomaiņa jāveic, uzsākot mācības 5. un 10. klasē. Jauna “Skolēna karte” jāsaņem tiem skolēniem, kuri maina izglītības iestādi vai kuriem mainās personas dati. 

Vairāk info: https://www.rigassatiksme.lv/lv/aktualitates/lai-jaunaja-macibu-gada-1-5-un-10-klasu-skoleni-sabiedriskaja-transporta-varetu-parvietoties-bez-maksas-rigas-satiksme-aicina-vecakus-noformet-skolena-karti-portala-www-eriga-lv-2/?fbclid=IwAR2QqAyYKo_ij-OHeReQsxYmqQY0hRuuZdxby0aiFdfbN1iIvq-fQrFDjnA 

 

 Reklāmraksts

27 Sep
Skolas vecāku sapulce
Datums 27.09.2023

Skolas vecāku sapulce aktu zālē plkst. 18.00

23 Okt
Rudens brīvdienas
23.10.2023 - 27.10.2023

Informējam, ka šajā Informatīvajā sistēmā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatnes apkopo informāciju par Informatīvās sistēmas apmeklējumiem, palīdz uzlabot tās funkcionalitāti. Turpinot lietot šo Informatīvo sistēmu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Uz augšu

© 2023 Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskola

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo Informatīvo sistēmu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.