"Baltā Galdauta svētki" Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskolā

 

4. maijs mūsu Latvijas vēsturē ir tautas vēlmes pēc valstiskas neatkarības un reizē spilgtas kopības izpausmes lappuse. Šogad aprit trīsdesmit trīs gadi kopš deklarācijas “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu” pieņemšanas. Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskolā par tradīciju izveidojusies svinīga svētku svinēšana - ar kopīgu galdu klāšanu, teātri un koncertu.

Šogad koncertā īpaši priecēja četri 5.b klases skolēni no Ukrainas - Dmytro Zhuk, Mykhailo Bondarenko, Mykhailo Syltson un Mykhailo Pashkov, kuri piedalījās izrādē "Zaķīša mājiņa". Pateicamies skolotājai Sondra Beitānei par izrādes iestudējumu.

Koncertā ar savu debesskaidro balstiņu visus klātesošos priecēja 2.a klases skolniece Līna Šteinberga.

Katra klase svētkus gaidot klāja baltus galdautus un aicināja visus cienāties ar sagatavotajiem labumiem.