KONKURSS "ĶENGURS-2023"

 

Aicinām  “Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskolas” skolēnus piedalīties starptautiskajā matemātikas konkursā „Ķengurs”.

Konkursu rīko visās skolās vienā dienā, šogad – 23. martā.

 

Vēlamies ar prieku pavēstīt, ka reģistrēšanās uz matemātikas konkursu “Ķengurs-2023” ir atklāta no 09.janvāra līdz 19.martam.

Matemātikas  konkurss ir īstas sacensības. Tā galvenais mērķis ir parādīt matemātikas aizraujošās īpašības, sniegt iespēju sajust prieku no intelektuālās piepūles, no pirmajām, kaut arī mazām, uzvarām un atklājumiem.

Jau vairākus gadus Latvijas skolu skolēniem ir iespēja piedalīties starptautiskajā matemātikas konkursa-spēlē "Ķengurs". 

Latvijas konkursa dalībnieku skaits dažos gados sasniedza 23 500 cilvēku, bet kopā konkursā piedalās vairāk par 6 miljoniem skolēnu no 90 valstīm. Šīs konkurss piesaista jauniešus ar veiksmīgo pieejamības, aizrautības un pietiekami nopietna satura kombināciju.

Dalības maksa ir 0,50 EUR katram dalībniekam.

Konkurss notiek latviešu, krievu un angļu valodā.

Pieteikties pie klašu audzinātājiem, matemātikas skolotājiem, direktores vietnieces Dz.Lazdas līdz 19. martam aizpildot "PIETEIKUMA FORMU"