Klāt ir visgaišākie svētki, un saule atkal uzsāk savu maģisko ceļu uz gaismu. Gads, kuru pavisam drīz pavadīsim, visiem ir bijis ļoti grūts, bet, neskatoties uz visām grūtībām, tas atmiņā paliks ar jaunām darba formām, komunikāciju, ar rūpēm par savu un citu cilvēku veselību, kā arī sabiedrības un skolas darbu, nodrošinot un ievērojot drošību. Un tomēr Jauno gadu mēs gaidām ar cerību pārvarēt visas grūtības un neērtības. 

Pateicos visiem skolotājiem par pašaizliedzīgu darbu, paldies skolas tehniskajiem darbiniekiem par izturību drošas darba vides nodrošināšanā, paldies skolēnu vecākiem par pacietību, atbalstot bērnus attālināto mācību procesā, paldies skolēniem par centību mācoties attālinātā režīmā.  

 

Pirms iededz sveci egles zarā,

dedz svētku liesmu sirdī savā

ar piedošanu, sapratni, ar mīlestības dzirksteli.

Un tici- tas ir Tavā varā nest gaismu, kā to svece dara...

                                                            (S. Vasiļevska)

 

Lai svētku mirdzumā dzimst ticība, cerība un mīlestība jauniem darbiem un sapņiem!

Lai Jaunais gads sirdī iemet baltu zvaigžņu klēpi, kas sniedz brīnumainu spēku!

Lai rokas un prāts gurst tīkamā darbā, bet spēkus, lai atjauno tuvu un mīļu cilvēku klātbūtne!

Lai svētīts šis Ziemassvētku laiks!

Jaunajā gadā no sirds novēlu labu veselību, izturību,  ģimenē saticību, skolā sadarbību un radošumu, un, protams, mīlestību!

Paldies visiem!

Cieņā un pateicībā, veselību un izturību vēlot,

skolas direktore Vaclava Pluča