Sveicam skolēnus, vecākus un skolotājus mācību gada noslēgumā!

Ir noslēdzies vēl viens mācību gads  ar bērnu koncertu, ar zelta un sudraba liecībām, ar pēdējām klases stundām. Paldies par kopā būšanu kā bērniem, tā skolotājiem! Lai visiem saulaina un silta vasara!

Uz tikšanos jaunajā 2024./2025.mācību gadā!

Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskola atgādina, ka no 2024.gada 1.septembra mainās atbalsts izglītojamo ēdināšanai

Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskola atgādina, ka no 2024. gada 1. septembra pašvaldības līdzfinansējums ēdināšanai galvaspilsētas skolās un bērnudārzos tiks piešķirts tikai Rīgā deklarētiem bērniem.

LEPOJAMIES!

Apsveicam Omāru D. par iecienīto 3.vietu 25. atklātā Latvijas skolu tehnoloģiju un dizaina olimpiādē „Ezītis miglā”.

Paldies skolotājam Vladimiram B. par ieguldīto darbu.

PĒDĒJAIS ZVANS

17.maijā Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskolā izskanēja pēdējais zvans 9.klases skolēniem.

Vēlam izturību un veiksmi eksāmenos!

Māmiņdiena

10.maijā Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskolā skanēja koncerts veltīts mūsu vismīļākajām un jaukākajām māmiņām!

Paldies visiem, kas padarīja šo pasākumu īpašu un īpašs lielais paldies skolotājai S.Beitānei!

Baltā galdauta svētki

Tradīcijas Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskolā ir svarīgas un mīļotas. Arī šogad Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas gadadienu atzīmējām ar svētku koncertu un baltā galdauta svētkiem.

LEPOJAMIES!

21.aprīlī Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskolas komanda piedalījās 20. Latvijas finālspēlēs volejbolā “Top Kauss 2024” un ļoti spēcīgā konkurencē izcīnīja 16.vietu no 32 komandām. Paldies puišiem par izturību un skolotājai O.Fjodorovai par ieguldīto darbu.

ISIC aptauja

Labdien!

Būsim ļoti pateicīgi, ja veltīsiet 5 - 7 minūtes sava laika, lai aizpildītu 2 nelielas ISIC aptaujas.

Ir iespēja laimēt vērtīgas balvas.

Ja palika interesanti - Spiež "Lāsīt tālāk".

Paldies jau iepriekš par atsaucību!

Ar cieņu

ISIC Latvia