LEPOJAMIES!

29.februārī Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskolas puiši izcīnīja uzvaru Latgales priekšpilsētas florbola sacensībās. Paldies puišiem par spēli un skolotājiem O.Fjodorovai un J.Upeniekam par ieguldīto darbu. Vēlam veiksmi Rīgas finālā!

Cienījamie Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskolas un Rīgas 93.vidusskolas skolēni un vecāki!

Pamatojoties uz 2024.gada 21.februāra Rīgas domes lēmumu nr.RD-24-3335-lē, ar 2024.gada 31.augustu  Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskola tiek likvidēta, izglītības programmu īstenošanu un pēctecību  uzdots nodrošināt Rīgas 93.vidusskolai.

2024./2025.m.g. pamatizglītības programma 1.-9.klasēm tiks nodrošināta abās skolu ēkās: Vietalvas ielā 15 un Sesku ielā 72.

LEPOJAMIES!

Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskola lepojas ar  9. klases skolnieci Emīliju Martu P. ar iegūto Rīgas domes pateicību par labām un teicamām sekmēm un skolas dzīves organizēšanu. Apsveicam!

LEPOJAMIES!

20.februārī Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskolas 4.-5. klašu puiši izcīnīja uzvaru Rīgas pilsētas tautas bumbas sacensībās.

Paldies puišiem par spēli un skolotājiem O.Fjodorovai un J.Upeniekam par ieguldīto darbu. Apsveicam un lepojamies!

Lepojamies!

6.februārī Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskolas 4.,5. klašu skolēni izcīnīja uzvaru Latgales priekšpilsētas tautas bumbas sacensībās. Paldies Timuram S., Markam K., Ratmiram K., Ernestam A., Igoram I., Arturam G., Ņikitam S., Rodrigo R.E., Marekam.N., Raimondam S. par spēli un skolotājiem O.Fjodorovai un J.Upeniekam par ieguldīto darbu.

Vēlam veiksmi Rīgas finālā!

Lepojamies!

Mūsu HS RĪGA audzēkņi - Roberts Kravalis, Kristers Obuks, Ričards Rutkis, Timurs Mališevs, Fēlikss Paurs, Leonards Grundmanis un Herberts Laugalis kļūst par Jaunatnes olimpiskajiem čempioniem 3x3 hokejā 🥇🎖🏵

Tāpat Latvijas 3x3 hokejā izlasē ģenerālmenedžera funkcijas pildīja HS RĪGA menedžeris Renārs Freibergs 🙏

Lepojamies! Lielisks sniegums komandai un treneru korpusam!

Cepuru diena

15.janvārī Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskolas pašpārvalde ieviesa jaunu tradīciju - "Cepuru diena". Paldies par tādu iedvesmojošo dienu!