LEPOJAMIES!

28.martā Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskolas 8. un 9. klašu puiši izcīnīja 3.vietu Rīgas florbola fināla sacensībās.

Paldies puišiem par spēli un skolotājam J.Upeniekam par ieguldīto darbu.

Dienas kārtība 28.martā Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskolā

没有照片描述。

Eiropas diena 2024

Eiropas eksāmens 7., 8., 9.maijs

Pavasarī vismaz 42 326* Latvijas iedzīvotājiem, jo īpaši skolēniem, ir prieks ne tikai par sniegpulkstenītēm, saulainām dienām un iespēju satikt Lieldienu zaķi, bet arī par to, ka tuvojas Eiropas eksāmens - tiešsaistes tests, kas 7., 8., 9. maijā tiek rīkots par godu Eiropas dienai. Šogad dalība Eiropas eksāmenā ir īpaši nozīmīga, jo atzīmējam Latvijas divdesmitgadi Eiropas Savienībā. Iespēja uzzināt ko jaunu, pārbaudīt esošās zināšanas, aizdomāties par Eiropas daudzveidību, kā arī par mūsu iespējām to līdzveidot, ir svarīgākie Eiropas eksāmena dalībnieku minētie iemesli, kas ik gadus rada vēlmi piedalīties un izjust arī sacensību garu. Un kā nu ne – katrs dalībnieks saņem Apliecinājumu ar iegūto punktu skaitu, labākajiem - balvas.

Pirmklasnieku uzņemšana 2024./2025.m.g.

Pavasara gaidīšanas svētki

8.martā Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskolā notika pasākums "Pavasara gaidīšanas svētki". Sākumskolas un 7.klases skolēni mazajiem viesiem sagatavoja pavasarīgu teatralizētu priekšnesumu un vīktorīnu, kuri pēc pareizām atbildēm uz jautājumiem saņēma nelielas dāvaniņas.

Rakstainā nedēļa

18.-22.martam Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskola ieskandina pavasari ar Rakstaino nedēļu. Katru dienu nāc citādāka raksta vai tā elementiem savā ikdienas apģērbā. Piedalies arī Tu!

“Mērķtiecīga fizika - katapultēšanas pamatlikumi”

5.martā Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskolas 7.klases skolēni devās uz RTU bērnu un jauniešu zinātkāres centru FUTURIMO RIGA. Skolēniem bija iespēja apmeklēt nodarbību “Mērķtiecīga fizika - katapultēšanas pamatlikumi.” Paldies FUTURIMO Riga par uzņemšanu!