PĒDĒJAIS ZVANS

17.maijā Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskolā izskanēja pēdējais zvans 9.klases skolēniem.

Vēlam izturību un veiksmi eksāmenos!

Māmiņdiena

10.maijā Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskolā skanēja koncerts veltīts mūsu vismīļākajām un jaukākajām māmiņām!

Paldies visiem, kas padarīja šo pasākumu īpašu un īpašs lielais paldies skolotājai S.Beitānei!

Baltā galdauta svētki

Tradīcijas Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskolā ir svarīgas un mīļotas. Arī šogad Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas gadadienu atzīmējām ar svētku koncertu un baltā galdauta svētkiem.

LEPOJAMIES!

21.aprīlī Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskolas komanda piedalījās 20. Latvijas finālspēlēs volejbolā “Top Kauss 2024” un ļoti spēcīgā konkurencē izcīnīja 16.vietu no 32 komandām. Paldies puišiem par izturību un skolotājai O.Fjodorovai par ieguldīto darbu.

ISIC aptauja

Labdien!

Būsim ļoti pateicīgi, ja veltīsiet 5 - 7 minūtes sava laika, lai aizpildītu 2 nelielas ISIC aptaujas.

Ir iespēja laimēt vērtīgas balvas.

Ja palika interesanti - Spiež "Lāsīt tālāk".

Paldies jau iepriekš par atsaucību!

Ar cieņu

ISIC Latvia

LEPOJAMIES!

11.aprīlī Ledus hallē Arēna Rīga notika spēle starp U17 HS Rīga un Falkons hokeja komandām. Tā bija nozīmīga spēlē par godalgoto 1.vietu. Šajā spēlē piedalījās mūsu skolas HS Rīga hokejisti Fēlikss Niks P., Oskars L., Artūrs M., Kristers P., Elmārs M.(pēc traumas šo spēli izlaida,bet aktīvi palīdzēja komandai.)Maksims M. un Niklāvs L..

Spēle bija ļoti saspringta ,jo abas komandas vēlējās uzvarēt,taču ar lielo gribasspēku un aktivitāti izcēlās HS Rīga un gala rezultāts bija 5 -1.

Lepojamies ar saviem sportistiem un vēlam arī turpmāk gūt panākumus sportā.

LEPOJAMIES!

12.aprīlī Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskolas 4. un 5. klašu puiši izcīnīja 1.vietu Rīgas florbola fināla sacensībās.

Paldies puišiem par spēli un skolotājiem O.Fjodorovai un J.Upeniekam par ieguldīto darbu.

LEPOJAMIES!

28.martā Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskolas 8. un 9. klašu puiši izcīnīja 3.vietu Rīgas florbola fināla sacensībās.

Paldies puišiem par spēli un skolotājam J.Upeniekam par ieguldīto darbu.